loading
SHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robotsSHAPE ROBOTICS FABLE Explore robots
img

SHAPE ROBOTICS FABLE Explore robots

SADERĪGIE PRODUKTI:

 • 933,00 €

 • 933,00 €

933,00 €

Maksājumi:

Produkta kods: SHAPE-ROB-FAB-EXPL

Kas ir Shape Robotics Fable Explore?

Moduļu robotikas komplekts būvēšanai un programmēšanai. Fable Explore robots ir aprīkots ar „Fable Joint“ modulis, kas nodrošina humanoīda robota rokas funkcionalitāti un var tikt izmantots problēmu risināšanas prasmju trenēšanai.

Fable ir moduļu konstrukcijas sistēma, kas ļauj studentiem salikt moduļus kopā dažādās konfigurācijās. Viņi var izveidot pielāgotus robotu korpusus, izmantot iebūvētos sensorus un programmēt robota kustību. Fable ir aprīkots ar daudziem augstas kvalitātes sensoriem un motoriem. Tajā ir iekļauta arī tālruņa lietotne emociju un vizuālo izpausmju programmēšanai jūsu robotam.

Atkarībā no pieredzes līmeņa ir iespējams programmēt Fable robotus, izmantojot vizuālos blokus (Blockly) vai programmēšanas valodu (Python). Fable roboti piemērota sākumskolai (8+), vidējai un augstākajai izglītībai. Shape Robotics piedāvā vairākus projektu un mācību video piemērus Fable, kā arī stundu plānus, kuros skolēni risina daudznozaru reālās pasaules problēmas.

 

Cena ir dota orientējoša un tā var būtiski mainīties. Lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas sazinies ar mums.

 

Shape Robotics Fable Explore darbība:

 

Viegli izveidojiet savus robotus

Fable robotu sistēmu var izmantot dažādos mācību priekšmetos un klasēs, ļaujot skolēniem iegūt prasmes, kas viņiem būs nepieciešamas 21. gadsimtā. Fable sistēma sastāv no trīs dažādiem moduļu veidiem: funkciju moduļiem, Build moduļiem un paplašinājuma moduļiem. Fable ir beztermiņa sistēma ar uzlabotu funkcionalitāti. Fable mudina studentus būt gan radošiem, gan inovatīviem, veidojot robotu prototipus, lai apmierinātu vajadzības reālajā pasaulē. Vecuma grupas: Sākumskola, Vidusskola, Augstākā izglītība, Profesionālā izglītība

 

Shape Robotics Fable Explore programēšanas komplekts

Fable ir moderns robotikas komplekts 21. gadsimtam, kas skolēniem un skolotājiem atver programmēšanas, elektronikas un robotikas pasauli. Pateicoties moduļu sistēmai, var viegli salikt dažādu formu un izmēru robotus. Bezvadu programmēšana, izmantojot Bluetooth vai USB sargspraudni, nodrošina neierobežotu radošumu. Gan Blockly vizuālās programmēšanas saskarne, gan Python teksta valoda patiks gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Viedtālruņus vai planšetdatorus var savienot ar robotiem, lai izveidotu inteliģentus palīgus vai sociālos robotus. Saderība ar LEGO klucīšiem vai 3D izdrukām ļauj to paplašināt atbilstoši jūsu iztēlei. Fable atbalsta tādus priekšmetus kā matemātika, programmēšana, fizika un robotika, kā arī attīsta kritisko domāšanu un komandas darbu. Tas ir ideāls palīglīdzeklis mūsdienu mācīšanai visu līmeņu skolās.

Kāpēc izvēlēties “Fable“ robots?

 • 360 grādu pagriešana;
 • Krāsu atpazīšanas un attāluma sensori;
 • Stingrs dizains, piemērots lietošanai arī skolās;
 • Augstas kvalitātes komponenti ar jaudīgiem motoriem un precīziem sensoriem;
 • Nav vadu vai kabeļu: bezvadu programmēšana un uzlādējamas baterijas;
 • Spēcīgi magnētiskie savienojumi, bez skrūvju savīšanas;
 • Ātri salikts un izjaukts, tādējādi atliek vairāk laika apmācībai;
 • Unikāla konstrukcijas sistēma, kuru varat viegli paplašināt līdz  papildu moduļiem;
 • Varēsiet izmantot vizuālo programmēšanas valodu „Blockly” vai teksta programmēšanas valoda "Python";
 • Izmantojot šo produktu, jūs varat iemācīt robotam sarežģītas problēmu risināšanas prasmes, kā arī varat izpētīt fiziku un matemātiku jaunos veidos.

Moduļu sistēma

Fable robotu komplekts ir unikāla modulāra sistēma, kurā var magnētiski savienot dažādus funkcionālus, celtniecības un paplašināšanas moduļus. Tādā veidā tiek izveidoti dažādu formu, izmēru un funkciju roboti. Studenti var ļaut vaļu iztēlei un izveidot robotus atbilstoši savām idejām, sākot no vienkāršiem līdz ļoti sarežģītiem. Fable ir arī atvērta sistēma, ko var savienot ar citām platformām, piemēram, LEGO vai savām 3D izdrukām. Pateicoties tam, tas iegūst milzīgu nepastāvību.

Programmēšana dažādos līmeņos

Fable ļauj programmēt robotus dažādos līmeņos. Pilnīgi iesācēji var izmantot Blockly vizuālo programmēšanu, kur programmu bloki ir sakārtoti kā mīkla. Pēc tam pieredzējuši studenti var pāriet uz teksta programmēšanu programmā Python. Ir pieejama arī mobilā aplikācija, kas ļauj vadīt robotus, izmantojot viedtālruņus vai planšetdatorus. Pateicoties tam, darbu atradīs gan jaunākie, gan vecākie skolēni dažādās vecuma kategorijās.

Priekšmetu un kompetenču atbalsts

Darbs ar Fable robotikas komplektu atbalsta vairākus mācību priekšmetus — no programmēšanas, fizikas līdz matemātikai. Skolēni var iegūt nepieciešamās zināšanas jautrā un praktiskā veidā. Turklāt komplekts attīsta tādas svarīgas kompetences kā radošums, kritiskā domāšana, loģiskā domāšana, kā arī komandas darbs. Tāpēc tas ir ideāls līdzeklis mūsdienu mācīšanai skolās.

 

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod