loading
DOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platformaDOBOT MAGICIAN GO mobilā platforma
img

DOBOT MAGICIAN GO mobilā platforma

SADERĪGIE PRODUKTI:

  • 1988,00 €

  • 6630,00 €

  • 1740,00 €

  • 676,00 €

  • 1186,00 €

1988,00 €

Maksājumi:

Produkta kods: DT-AC-GO4WD-01E

KAS IR DOBOT MAGICIAN GO?

Daudzvirzienu mobilā platforma, kas paredzēta AI un STEAM izglītībai. Dobot Magician Go ir mobilā platforma, ko var integrēt ar Magician Lite roku. Tam ir divas kameras – viena šasijas priekšpusē un otra robota rokas galā, paplašinot iespējamo lietojumu klāstu, izmantojot progresīvu mākslīgo intelektu.

Izmantojot motorizētus riteņus, Magician Go ļauj veikt sānu, diagonālas un rotācijas kustības bez precīzas riteņu vadības. Tas ļauj darboties pat ļoti šaurās vietās. P latforma ir aprīkota ar iebūvētu nobrauktā attāluma skaitītāju, kas ļauj reāllaikā pārraidīt robota pašreizējās pozīcijas datus. Pateicoties precīzai dinamiskas vides simulācijai, lietotāji var izsekot platformas kustībām un viegli plānot maršrutus. Pateicoties mākslīgā intelekta algoritmam, attēlu apstrāde, teksta analīze un sejas atpazīšana ir iespējama pat bez tīkla savienojuma. Tas ļauj atpazīt ceļu, noteikt ceļa zīmes, identificēt gājējus un kontrolēt robota roku kustības laikā.

 

Cena ir dota orientējoša un tā var būtiski mainīties. Lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas sazinies ar mums.

 

DOBOT MAGICIAN GO darbība:

 

Dobot Magician Go ir aprīkots ar motorizētiem riteņiem, kas ļauj tam pārvietoties uz sāniem, pa diagonāli un griezties bez nepieciešamības stūrēt riteņus.

Šī unikālā funkcija nodrošina vienmērīgu darbību pat šaurās vietās, kur manevrētspēja ir ļoti svarīga. Ar iebūvēta odometra iekļaušanu Magician Go nodrošina reāllaika pozīcijas datu pārraidi, nodrošinot precīzu robota kustības uzraudzību un ļaujot lietotājiem viegli plānot ceļojuma ceļus. Sintētiskās dinamiskās vides simulācija vēl vairāk uzlabo lietotāja pieredzi, veicinot visaptverošu robota kustības uzraudzību un ļaujot efektīvi plānot ceļu. Lai iespējotu papildu funkcionalitāti, Magician Go ir iekļauts lokāli izvietots AI algoritms, kas nodrošina attēlu, teksta un sejas atpazīšanu bez tīkla savienojuma. Tas ļauj robotam veikt tādus uzdevumus kā ceļa atpazīšana, ielu zīmju noteikšana, gājēju noteikšana un pat vadīt robotu, atrodoties kustībā. Magician Go nemanāmi integrējas ar DobotLab programmatūru, nodrošinot lietotājiem iespēju izveidot pielāgotas programmas, izmantojot Python un grafisko programmēšanu. Šī elastība ļauj lietotājiem pilnībā izmantot robota potenciālu un pielāgot tā funkcionalitāti konkrētiem uzdevumiem un lietojumprogrammām. Turklāt Magician Go atbalsta dažādus aparatūras moduļus, kas var darboties tandēmā, ļaujot izpildīt sarežģītus un pielāgotus uzdevumus. Pamatojoties uz savām daudzpusīgajām programmēšanas iespējām, Magician Go piedāvā programmēšanas funkciju, kas ļauj vilkt, lai mācītu, ļaujot lietotājiem intuitīvi mācīt robotu bez plašām kodēšanas zināšanām. Tas nodrošina arī vairākas programmēšanas iespējas, tostarp grafisko saskarni bez piepūles darbībai, grafisko bloku programmēšanu, kas ir līdzīga Scratch, skriptēšanas iespējas, izmantojot tādas valodas kā LUA, un saderību ar plašu API klāstu, piemēram, C++, C#, Python, Kotlin un citām. Šīs funkcijas nodrošina, ka visu prasmju līmeņu lietotāji var viegli apgūt un apgūt robota darbību, padarot to pieejamu un pielāgojamu daudzveidīgai lietotāju bāzei.

 

AI Vison un automātiskā braukšana

DOBOT Magician Go izmanto lokalizētu vizuālo atpazīšanu, piemēram, attēlu, sejas un teksta atpazīšanu. Pamatojoties uz redzes sistēmu, DOBOT Magician Go veic vairākus autonomas braukšanas scenārijus, tostarp inteliģento ceļa pārbaudi, ielu zīmju noteikšanu, gājēju noteikšanu un robotu roku viedo šķirošanu.

Bagātīgas papildu iespējas paplašinātām mācībām

Sadarbojoties ar RobotLab, lai sasniegtu vairāk AI un aparatūras mijiedarbības scenāriju, DOBOT Magician GO atbalsta grafisko programmēšanu un Python programmēšanu, kas paver vairāk iespēju visu vecumu skolēniem apgūt mākslīgā intelekta tehnoloģijas, piemēram, automātisko braukšanu.

 

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod