loading
AVTEK TS 6 CONNECT 98" INTERAKTĪVAIS EKRĀNSAVTEK TS 6 CONNECT 98" INTERAKTĪVAIS EKRĀNSAVTEK TS 6 CONNECT 98" INTERAKTĪVAIS EKRĀNS
img

AVTEK TS 6 CONNECT 98" INTERAKTĪVAIS EKRĀNS

SADERĪGIE PRODUKTI:

  • 7298,00 €

7298,00 €

Maksājumi:

Kods: 1TV239

 

TouchScreen   Connect sērija ir atjaunināta TouchScreen 5 Connect+ XT sērijas versija, kas piedāvā vēl vairāk daudzpusības un elegances.

 

Izcila izmēra interaktīvais ekrāns - gandrīz 2,5 metru diagonāle noteikti ļaus jums baudīt lielisku skatu pat vislielākajās telpās !

 

Jaunajam Android programmatūras modulim tagad ir OS versija 9.0, tas parāda 4K izšķirtspēju, un, tā kā tagad tas ir ātrāks, tas ļauj lietotājam izbaudīt pilnīgu brīvību, instalējot papildu lietojumprogrammas. Šis modelis ir aprīkots arī ar optiskās savienošanas tehnoloģiju, kas ievērojami palielina rakstīšanas un marķēšanas ātrumu. Šī sērija nodrošina pārsteidzošu plūstamību un atsaucību uz uzticētajiem uzdevumiem, sniedzot lietotājam jaunu, ārkārtīgi labu pieredzi.

 

 Connect  sērijas displejos ir iebūvēta aplikācija bezvadu attēlu koplietošanai no datoriem un mobilajām ierīcēm, kā arī iespēja rakstīt divās dažādās krāsās vienlaikus. Tas ir aprīkots ar Android operētājsistēmu, augstas kvalitātes 2x 16W skaļruņiem, WiFi, Bluetooth saskarnēm un piedāvā virkni pieslēgvietu - tostarp USB-C un HDMI izejas attēla projicēšanai plašākai auditorijai vai lekcijas ierakstīšanai ārējā ierakstā. ierīci.

 

Uz Avtek Andriod operētājsistēmas ir iespējams instalēt Bytello programmatūru:

 

BYTELLO CLASS: viegli lietojama programmatūra, kas nodrošina jaudīgus rīkus pedagogiem, lai izveidotu un vadītu nodarbības, sadarbotos ar izglītojamajiem un sasniegtu neparastus mācību rezultātus. 

https://www.bytello.com/class?source=other

 

BYTELLO DMS: šī programmatūra nodrošina organizācijām ērtu un ātru vienotu vadības risinājumu interaktīvajiem displejiem, izveido efektīvu un reāllaika iekārtu vadības sistēmu. Nodrošina interaktīvā ekrāna pārvaldību un kas ir mākoņrisinājuma platforma, lai funkciju izpildei varētu pieslēgties no jebkuras datora iekārtas IT speciālists. Lūdzu ar peli ritiniet šai linkā uz leju, lai redzētu dažas no iespējām.

https://www.bytello.com/dms


BYTELLO OS: balsošanas sistēma - Airclass, rakstiet, prezentējiet, uzņemiet ekrāna satura fragmentu vai arī ierakstiet visu mācību stundu (prezentāciju ar veiktajām anotācijām) un viegli kopīgojiet to ar skolēniem (citiem lietotājiem) – Note un citas funkcijas. 

https://www.bytello.com/os

 

BYTELLO SHARE: bezvadu pieslēgums datoram, telefonam vai planšetdatoram. Displejs sadalot ekrānu 9 daļās spēj vienlaicīgi parādīt 9 lietotājus (dators, telefons vai planšetdators), kuru ir pieslēgušies bezvadu savienojumā ar BYTELLO SHARE. 

https://www.bytello.com/ssp

 

Interaktīvā ekrāna brošūra angļu valodā šeit

Lietotāja instrukcija latviešu valodā šeit

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod